Výrobca: Siddhalepa
Kód produktu: DS 71
Dostupnosť: Skladom

Supirivicky udržuje zdravé ďasná, svieži dych, pomáha proti zubnému kazu, zafarbeniu zubov a odstraňuje zubný kameň.

3.90€

Väčšina hlavných zdravotných problémov dneška je zo stravovacích návykov. Doktori vinia konzumáciu nekvalitných potravín, mäsových produktov, cukru a rôznych nápojov, ktoré ovplyvňujú kvalitu chrupu. Ájurvédske ingrediencie, ktoré sú použité v zubnej paste Suprivicky, blahodárne pôsobia na ďasná, zuby, hrdlo a jazyk. Supirivicky udržuje zdravé ďasná, svieži dych, pomáha proti zubnému kazu, zafarbeniu zubov a odstraňuje zubný kameň. Viac než desať ájurvédskych ingrediencii bolo použité v tomto výrobku, ktorý bol výskumom vyvinutý v laboratóriách firmy Siddhalepa.

 

Použitie:

Na zubnú kefku naneste iba menšie množstvo zubnej pasty. Pre dokonalú ústnu hygienu je vhodné používať oba druhy zubných pást: Supirivicky i Sumudu.

Len na vonkajšie použitie.

Zloženie: Calcium Carbonate, Sorbitol, Alumina Hydrate, Aqua, Glycerin, Sodium Lauryl Sulphate, Garcinia cambogia Fruit Ext, Piper nigrum, Carrageenan, Syzygium cumini, Eugenia caryophyllus Bud Oil, Cinnamomum zeylanicum Leaf Oil, Aristolochia bracteolata, Terminalia chebula Fruit Powder, Tephrosia purpurea Root Ext, Mimusops elengi Bark Ext, Glycyrrhiza glabra Rhizome/Root Ext, Saussurea lappa, Phyllantus emblica, Tephrosa villosa, Barleria prionitis Bark Ext, Sodium Saccharin, Citric Acid, Flavour

Obsah: 75 g

Zem pôvodu:…

Individuálna osobná negatívna skúsenosť s konkrétnym produktom u jedného užívateľa nevylučuje pozitívne účinky u iného užívateľa. Odlišnosti na úrovni trávenia a vylučovania, čuchových a chuťových preferencií či fototypu kože sú podstatou jedinečnosti každého človeka, danej geneticky a prostredím, v ktorom žije.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie