Výrobca: KYOSUN
Kód produktu: 3755
Dostupnosť: Skladom

Low carb tyčinka plná vlákniny a matcha je perfektný zdravý snack. Zasíti, dodá energiu, je bez lepku a pridaných cukrov!

1.70€

PReČo SI DOPriať MATCHA TEA SNACK BAR?

Tyčinka Matcha Tea je úžasnou pochúťkou pre všetkých priaznivcov nízkosacharidového stravovania, pre športovcov, fanúšikov zdravých a vyvážených snackov, ktorí neholdujú bielemu cukru a preferujú prirodzene sladké potraviny.
Zložka zeleného čaju matcha dodá energiu na niekoľko hodín, kokos zasíti, vláknina podporí správne zažívanie a vďaka čakankovému extraktu môžete mlsať bez výčitiek – čakanka pridá tyčinke prirodzenú sladkosť, ale neobsahuje skoro žiadné sacharidy! Matcha Tea snack bar vďaka tomu obsahuje len prirodzene sa vyskytujúce cukry. Naviac je prirodzene bez lepku! 

AKO MATCHA TEA SNACK BAR SKLADOVAť?

Tyčinku skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah priameho slnečného svetla.

AKÁ JE TRVANLIVOSŤ PRODUKTU?

Trvanlivosť Matcha Tea snack bar je 12 mesiacov.

OBSAHUJE MATCHA TEA SNACK BAR NEJAKÉ ALERGÉNY?

Matcha Tea snack bar obsahuje laktózu a arašidy. U samotného čaju matcha nie sú známe žiadne alergény. Tyčinka obsahuje len prirodzene sa vyskytujúce cukry a je bez lepku.

AKÁ JE GRAMÁŽ JEDNEJ TYČINKY?

35 g. 

KDE SE PRODUKT VYRÁBA?

Bio Matcha Tea pochádza z Japonska, výroba a balenie Matcha Tea snack bar je v ČR.

ZLOŽENIE VÝROBKU

extrakt z čakanky 37,6 %, kokos 29,3 %, kokosová múka 11,4 %, syrovátkový proteínový koncentrát, arašidové maslo, matcha 0,6 %

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE 

   

100 g

35 g

Energetická hodnota

kJ

kCal

1676

406

578

Individuálna osobná negatívna skúsenosť s konkrétnym produktom u jedného užívateľa nevylučuje pozitívne účinky u iného užívateľa. Odlišnosti na úrovni trávenia a vylučovania, čuchových a chuťových preferencií či fototypu kože sú podstatou jedinečnosti každého človeka, danej geneticky a prostredím, v ktorom žije.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie